Pāriet uz galveno saturu
Tue. 19.12.2023. 17:00 - Fri. 22.12.2023. 23:00

VIDEOPROJEKCIJA | ZIEMEĻVĒJA ROTAĻAS

Ir Ziemassvētku - brīnumu un līksmības laiks! Turpinot pirms pāris gadiem aizsākto tradīciju, VEF Kultūras pils fasādi rotās audiovizuāls priekšnesums. Šoreiz apmeklētājiem būs iespēja vērot dabas un sabiedrības mijiedarbību, domājot par dzīvības nozīmību, par līdzāspastāvēšanu un pasaules daudzveidību.

Svētku noskaņas nevar būt par daudz, tādēļ ikviens rīdzinieks un tās viesis tiek ielūgts aplūkot audiovizuālo projekciju priekšnesumu “Ziemeļvēja rotaļas”, kas būs skatāma uz VEF Kultūras pils fasādes no 19. līdz 22. decembrim laika posmā no plkst. 17.00 līdz 23.00. Tā papildinās Jūsu svētku sajūtu un palīdzēs nokļūt patiesā ziemeļu valstībā. Radīsim svētkus kopā!

N.B. "Ziemeļvēja rotaļas" uz VEF Kultūras pils fasādes noritēs 3 minūšu ilgā priekšnesumā ar atkārtojumiem 19., 20., 21. un 22. decembrī laika posmā no plkst. 17.00 līdz 23.00.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share