Pāriet uz galveno saturu
O. 19.12.2023. 17:00 - Pk. 22.12.2023. 23:00

VIDEOPROJEKCIJA | ZIEMEĻVĒJA ROTAĻAS

Ir Ziemassvētku - brīnumu un līksmības laiks! Turpinot pirms pāris gadiem aizsākto tradīciju, VEF Kultūras pils fasādi rotās audiovizuāls priekšnesums. Šoreiz apmeklētājiem būs iespēja vērot dabas un sabiedrības mijiedarbību, domājot par dzīvības nozīmību, par līdzāspastāvēšanu un pasaules daudzveidību.

Svētku noskaņas nevar būt par daudz, tādēļ ikviens rīdzinieks un tās viesis tiek ielūgts aplūkot audiovizuālo projekciju priekšnesumu “Ziemeļvēja rotaļas”, kas būs skatāma uz VEF Kultūras pils fasādes no 19. līdz 22. decembrim laika posmā no plkst. 17.00 līdz 23.00. Tā papildinās Jūsu svētku sajūtu un palīdzēs nokļūt patiesā ziemeļu valstībā. Radīsim svētkus kopā!

N.B. "Ziemeļvēja rotaļas" uz VEF Kultūras pils fasādes noritēs 3 minūšu ilgā priekšnesumā ar atkārtojumiem 19., 20., 21. un 22. decembrī laika posmā no plkst. 17.00 līdz 23.00.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt