Pāriet uz galveno saturu
Tue. 05.03.2024. 19:00

VEF JAZZ CLUB | MATĪSA ŽILINSKA TRIO

Lielās zāles skatuve


Informējam, ka uz šo koncertu derīgas biļetes, kas iepriekš iegādātas uz ANDREY OKSIS QUARTET koncertu 05.03.2024.! Gadījumā, ja mākslinieku maiņas dēļ nevēlaties apmeklēt koncertu, biļetes atgriezt rakstot uz info@bilesuparadize.lv. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un uz tikšanos! 

Matīsa Žilinska trio jaunā programma un albums "Bērnības atmiņās" nominēts Kilograms kultūras 2023. gada notikumu izlases fināla balsojumā kā daudzsološākais jaunais projekts.

Matīsa Žilinska debijas albums "Bērnības atmiņās" pie klausītājiem nonāca jau pagājušā gada Ziemassvētku laikā, bet tagad to ir iespējams dzirdēt dzīvā izpildījumā kopā ar pieredzējušajiem skatuves partneriem - Arti Orubu (sitaminstrumenti) un Andri Grunti (kontrabass). Kompozīcijas spilgti atspoguļo jaunā džeza pianista un komponista emocijas un iespaidus, kuras gūtas no ļoti daudzveidīgiem notikumiem - piemērām "Brauciens uz Ameriku" vai "Vakara Pastaiga".

Matīss ir mūziķis un pianists jau ceturtajā paaudzē, studē Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas Akadēmijā un aktīvi darbojas koncertdzīvē Latvijā.

Albums "Bērnības Atmiņās" tika nominēts kategorijā "STARTS" kilograms kultūras fināla balsojumā.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share