Pāriet uz galveno saturu
O. 05.03.2024. 19:00

VEF JAZZ CLUB | MATĪSA ŽILINSKA TRIO

Lielās zāles skatuve


Informējam, ka uz šo koncertu derīgas biļetes, kas iepriekš iegādātas uz ANDREY OKSIS QUARTET koncertu 05.03.2024.! Gadījumā, ja mākslinieku maiņas dēļ nevēlaties apmeklēt koncertu, biļetes atgriezt rakstot uz info@bilesuparadize.lv. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un uz tikšanos! 

Matīsa Žilinska trio jaunā programma un albums "Bērnības atmiņās" nominēts Kilograms kultūras 2023. gada notikumu izlases fināla balsojumā kā daudzsološākais jaunais projekts.

Matīsa Žilinska debijas albums "Bērnības atmiņās" pie klausītājiem nonāca jau pagājušā gada Ziemassvētku laikā, bet tagad to ir iespējams dzirdēt dzīvā izpildījumā kopā ar pieredzējušajiem skatuves partneriem - Arti Orubu (sitaminstrumenti) un Andri Grunti (kontrabass). Kompozīcijas spilgti atspoguļo jaunā džeza pianista un komponista emocijas un iespaidus, kuras gūtas no ļoti daudzveidīgiem notikumiem - piemērām "Brauciens uz Ameriku" vai "Vakara Pastaiga".

Matīss ir mūziķis un pianists jau ceturtajā paaudzē, studē Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas Akadēmijā un aktīvi darbojas koncertdzīvē Latvijā.

Albums "Bērnības Atmiņās" tika nominēts kategorijā "STARTS" kilograms kultūras fināla balsojumā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt