Pāriet uz galveno saturu
Tue. 05.12.2023. 19:00

VEF JAZZ CLUB | DŽEZS UN ZIEMASSVĒTKI

Lielās zāles skatuve


Lai spertu soli tuvāk gada sirsnīgākajiem, siltākajiem un cerību pilnākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem, aicinām ikvienu klausītāju būt kopā šajā pirmsvētku laikā akustiskās koncertprogrammas DŽEZS UN ZIEMASSVĒTKI melodijās.

Kas gan kopīgs džezam un Ziemassvētkiem? Tie noteikti ir mirkļi, kad apstājamies, ieklausāmies un tiem ļaujamies, līdzīgi kā improvizācijā, notverot satikšanos ar brīdi šeit un tagad. Koncertprogramma “Džezs un Ziemassvētki” ir muzikāls ceļojums, kura laikā ikvienam būs iespēja satikties ar sev sirdij tuvām melodijām džeza improvizācijas lidojumā, kā arī sen dzirdētām intonācijām gan no bērnības dienām, gan svētku ieskautām atmiņām un, protams, ļauties satikšanās priekam ar šo mirkli, piedzīvot to un dalīties ar pārējiem, sperot soli tuvāk gaišajam un īpašajam svētku laikam.

Koncertprogrammu radījuši Latvijas džeza skatuves talanti – džeza dziedātāja Santa Šillere, ģitārists Jānis Pastars, kontrabasists Jānis Rubiks un sitaminstrumentālists Kaspars Kurdeko, apvienojot visu laiku skaistākās Ziemassvētku melodijas pavisam svaigos džeza aranžējumos, pašu oriģinālkompozīcijas, kā arī latviešu komponistu muzikālās pērles jaunā vēl nedzirdētā skanējumā.

Radi īpašo svētku sajūtu sev, dāvā to saviem mīļajiem un uz tikšanos koncertprogrammā DŽEZS UN ZIEMASSVĒTKI  jau decembrī!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share