Pāriet uz galveno saturu
O. 05.12.2023. 19:00

VEF JAZZ CLUB | DŽEZS UN ZIEMASSVĒTKI

Lielās zāles skatuve


Lai spertu soli tuvāk gada sirsnīgākajiem, siltākajiem un cerību pilnākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem, aicinām ikvienu klausītāju būt kopā šajā pirmsvētku laikā akustiskās koncertprogrammas DŽEZS UN ZIEMASSVĒTKI melodijās.

Kas gan kopīgs džezam un Ziemassvētkiem? Tie noteikti ir mirkļi, kad apstājamies, ieklausāmies un tiem ļaujamies, līdzīgi kā improvizācijā, notverot satikšanos ar brīdi šeit un tagad. Koncertprogramma “Džezs un Ziemassvētki” ir muzikāls ceļojums, kura laikā ikvienam būs iespēja satikties ar sev sirdij tuvām melodijām džeza improvizācijas lidojumā, kā arī sen dzirdētām intonācijām gan no bērnības dienām, gan svētku ieskautām atmiņām un, protams, ļauties satikšanās priekam ar šo mirkli, piedzīvot to un dalīties ar pārējiem, sperot soli tuvāk gaišajam un īpašajam svētku laikam.

Koncertprogrammu radījuši Latvijas džeza skatuves talanti – džeza dziedātāja Santa Šillere, ģitārists Jānis Pastars, kontrabasists Jānis Rubiks un sitaminstrumentālists Kaspars Kurdeko, apvienojot visu laiku skaistākās Ziemassvētku melodijas pavisam svaigos džeza aranžējumos, pašu oriģinālkompozīcijas, kā arī latviešu komponistu muzikālās pērles jaunā vēl nedzirdētā skanējumā.

Radi īpašo svētku sajūtu sev, dāvā to saviem mīļajiem un uz tikšanos koncertprogrammā DŽEZS UN ZIEMASSVĒTKI  jau decembrī!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt