Pāriet uz galveno saturu
Sat. 25.05.2024. 16:00

Trīs Baltijas valstu kormūzikas koncerts | ATCEROTIES BALTIJAS CEĻU

Chamber hall


Mēs varam būt lepni un priecīgi, ka mums ir izveidojušās tradīcijas un vēlme aizsākto radošo sadarbību turpināt. “Kā vienoti bijām Baltijas ceļā, lai vienoti esam arī dziesmā un draudzībā!” Tā kā 2018.gada vasarā visā Baltijā norisinājās Dziesmu un deju svētki, projekts “Baltijas dziesmotais tilts” ir veiksmīgs turpinājums Baltijas valstu sadarbībai un ilgtspējīgai attīstībai kultūras jomā, lai labāk iepazītu cits citu un veidotu draudzīgas saites.

Turpinot aizsāktās tradīcijas, arī šogad kormūzikas cienītājus iepriecinās trīs Baltijas valstu koru priekšnesumi, kas solās būt visai atraktīvi:

  • Tallinas Informācijas tehnoloģijas un telekomunikācijas jauktais koris ITL un mūzikas grupa, diriģenti Paul Purga un Rasmus Laks
  • Viļņas Karolinkiškiu kultūras centra jauktais koris LIBRO, vadītāja Lilijana Zarankiene
  • Rīgas VEF Kultūras pils jauktais koris FĒNIKSS, diriģents Ēriks Kravalis

Programmā visdažādāko stilu un žanru mūzika – mūzikli, popmūzika, tradic.afr. gospels, oriģinālmūzika, tautas mūzika gan katra kora izpildījumā, gan vienojoties kopīgās dziesmās, stiprinot draudzības saites un radot priecīgus brīžus gan sev, gan publikai.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share