Pāriet uz galveno saturu
S. 25.05.2024. 16:00

Trīs Baltijas valstu kormūzikas koncerts | ATCEROTIES BALTIJAS CEĻU

Kamerzāle


Mēs varam būt lepni un priecīgi, ka mums ir izveidojušās tradīcijas un vēlme aizsākto radošo sadarbību turpināt. “Kā vienoti bijām Baltijas ceļā, lai vienoti esam arī dziesmā un draudzībā!” Tā kā 2018.gada vasarā visā Baltijā norisinājās Dziesmu un deju svētki, projekts “Baltijas dziesmotais tilts” ir veiksmīgs turpinājums Baltijas valstu sadarbībai un ilgtspējīgai attīstībai kultūras jomā, lai labāk iepazītu cits citu un veidotu draudzīgas saites.

Turpinot aizsāktās tradīcijas, arī šogad kormūzikas cienītājus iepriecinās trīs Baltijas valstu koru priekšnesumi, kas solās būt visai atraktīvi:

  • Tallinas Informācijas tehnoloģijas un telekomunikācijas jauktais koris ITL un mūzikas grupa, diriģenti Paul Purga un Rasmus Laks
  • Viļņas Karolinkiškiu kultūras centra jauktais koris LIBRO, vadītāja Lilijana Zarankiene
  • Rīgas VEF Kultūras pils jauktais koris FĒNIKSS, diriģents Ēriks Kravalis

Programmā visdažādāko stilu un žanru mūzika – mūzikli, popmūzika, tradic.afr. gospels, oriģinālmūzika, tautas mūzika gan katra kora izpildījumā, gan vienojoties kopīgās dziesmās, stiprinot draudzības saites un radot priecīgus brīžus gan sev, gan publikai.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt