Pāriet uz galveno saturu
Fri. 26.01.2024. 19:00

The Beatles live again | The Beatbox

Grand Hall


Izejot tālu aiz pierastajiem “tribute” grupas rāmjiem, THE BEATBOX ar savu šovu ļauj skatītājiem sajust unikālā Liverpūles kvarteta enerģiju un burvību.

Ir detalizēti izpētīts viss: no izmantotajiem instrumentiem, kas ir identiski Bītlu oriģināli lietotajiem, līdz pat apģērbam, kas šūts uz pasūtījumu pie tiem pašiem meistariem, kas gatavoja kostīmus oriģinālās grupas Amerikas turnejai. Grupas sastāvā ir Fils Kareti, Marks Breglija, Miks Kaputo un Feds Franki.

Šovs atdzīvina vairāku paaudžu atmiņas, bet izpildījuma precizitāte ļauj no jauna sev atklāt entuziasmu un optimismu, kurš valdīja sešdesmitajos. Programmā iekļauti labākie hiti: no agrīnajām melodijām Liverpool Cavern Club līdz šedevriem, kas raksturo pēdējo grupas pastāvēšanas posmu pirms izjukšanas.  The Beatbox pilnīgi precīzi izpilda The Beatles repertuāra dziesmas, dāvājot skatītājiem viņu unikālo skanējumu un nekļūdīgo vokāla tīrību harmonijās.

The Beatles dziesmas ir pamats mūsdienu mūzikai, bet to dzīvais izpildījums dāvā nenovērtējamas emocijas!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share