Pāriet uz galveno saturu
Pk. 26.01.2024. 19:00

The Beatles live again | The Beatbox

Lielā zāle


Izejot tālu aiz pierastajiem “tribute” grupas rāmjiem, THE BEATBOX ar savu šovu ļauj skatītājiem sajust unikālā Liverpūles kvarteta enerģiju un burvību.

Ir detalizēti izpētīts viss: no izmantotajiem instrumentiem, kas ir identiski Bītlu oriģināli lietotajiem, līdz pat apģērbam, kas šūts uz pasūtījumu pie tiem pašiem meistariem, kas gatavoja kostīmus oriģinālās grupas Amerikas turnejai. Grupas sastāvā ir Fils Kareti, Marks Breglija, Miks Kaputo un Feds Franki.

Šovs atdzīvina vairāku paaudžu atmiņas, bet izpildījuma precizitāte ļauj no jauna sev atklāt entuziasmu un optimismu, kurš valdīja sešdesmitajos. Programmā iekļauti labākie hiti: no agrīnajām melodijām Liverpool Cavern Club līdz šedevriem, kas raksturo pēdējo grupas pastāvēšanas posmu pirms izjukšanas.  The Beatbox pilnīgi precīzi izpilda The Beatles repertuāra dziesmas, dāvājot skatītājiem viņu unikālo skanējumu un nekļūdīgo vokāla tīrību harmonijās.

The Beatles dziesmas ir pamats mūsdienu mūzikai, bet to dzīvais izpildījums dāvā nenovērtējamas emocijas!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt