Pāriet uz galveno saturu
Tue. 11.06.2024. 17:00

Talantu ligzdas koncerts | PIENA CEĻŠ

Grand Hall


Sveicināti, Talantu ligzdas draugi!

Šogad mūsu muzikālās sezonas noslēgumu gaidām ar lielu prieku un lepnumu! Tāpēc  aicinām jūs piedalīties mūsu īpašajā koncertā "Piena ceļš", kas notiks VEF kultūras pilī 11.  jūnijā plkst. 17:00.

Šis koncerts būs kā veltījums Raimonda Paula mūzikai. Mūsu talantīgie dziedātāji jūs priecēs  ar dziesmām no Maestro repertuāra, radot skaistu un dzīvu ainavu skatuvē, kur studijas  bērni dosies aizraujošā muzikālajā ceļojumā. 
Koncertā piedalīsies "Talantu ligzdas" Rīgas 182.pirmsskolas izglītības iestādes dziedātāji un  absolventi. Ritmiskās un kustīgās krāsās to papildinās 182.pirmsskolas izglītības iestādes  Lindas deju studija un Roberta deju studija. Šajā gadā "Talantu ligzdas" dziedātāji no  pirmsskolas izglītības iestādes "Māra" un 154.pirmsskolas izglītības iestādes pirmo reizi kāps  uz skatuves kā mūsu viesi un muzikālie draugi. 
Bet tas vēl nav viss! Mums būs gods sveikt uz skatuves īpašos viesus – dziedātājus un Latvijas  Sirdsdziesmas uzvarētājus Ievu Sutugovu un Jāni Moiseju, kuri pievienosies dziesmu burvībā  ar mazajiem dziedātājiem. Jānis ir īpašs "Talantu ligzdas" draugs, sakomponējis vairākas  dziesmas ligzdiņas bērniem, tostarp "Mazais Jancis", kas izskanēja lielajā Latvijas  Sirdsdziesmas finālā, LTV1 un Latvijas Radio 2.

"Talantu ligzda" aicina visus uz koncertu, lai kopā paskatītos debesīs, kur spoži spīd mēness.  Lai piena ceļš mūs atkal pavada bērnībā 11. jūnijā, plkst. 17:00 VEF kultūras pilī.

Uz tikšanos drīz!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share