Pāriet uz galveno saturu
O. 11.06.2024. 17:00

Talantu ligzdas koncerts | PIENA CEĻŠ

Lielā zāle


Sveicināti, Talantu ligzdas draugi!

Šogad mūsu muzikālās sezonas noslēgumu gaidām ar lielu prieku un lepnumu! Tāpēc  aicinām jūs piedalīties mūsu īpašajā koncertā "Piena ceļš", kas notiks VEF kultūras pilī 11.  jūnijā plkst. 17:00.

Šis koncerts būs kā veltījums Raimonda Paula mūzikai. Mūsu talantīgie dziedātāji jūs priecēs  ar dziesmām no Maestro repertuāra, radot skaistu un dzīvu ainavu skatuvē, kur studijas  bērni dosies aizraujošā muzikālajā ceļojumā. 
Koncertā piedalīsies "Talantu ligzdas" Rīgas 182.pirmsskolas izglītības iestādes dziedātāji un  absolventi. Ritmiskās un kustīgās krāsās to papildinās 182.pirmsskolas izglītības iestādes  Lindas deju studija un Roberta deju studija. Šajā gadā "Talantu ligzdas" dziedātāji no  pirmsskolas izglītības iestādes "Māra" un 154.pirmsskolas izglītības iestādes pirmo reizi kāps  uz skatuves kā mūsu viesi un muzikālie draugi. 
Bet tas vēl nav viss! Mums būs gods sveikt uz skatuves īpašos viesus – dziedātājus un Latvijas  Sirdsdziesmas uzvarētājus Ievu Sutugovu un Jāni Moiseju, kuri pievienosies dziesmu burvībā  ar mazajiem dziedātājiem. Jānis ir īpašs "Talantu ligzdas" draugs, sakomponējis vairākas  dziesmas ligzdiņas bērniem, tostarp "Mazais Jancis", kas izskanēja lielajā Latvijas  Sirdsdziesmas finālā, LTV1 un Latvijas Radio 2.

"Talantu ligzda" aicina visus uz koncertu, lai kopā paskatītos debesīs, kur spoži spīd mēness.  Lai piena ceļš mūs atkal pavada bērnībā 11. jūnijā, plkst. 17:00 VEF kultūras pilī.

Uz tikšanos drīz!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt