Pāriet uz galveno saturu
Fri. 06.09.2024. 19:00

SVINĒT OPERETI! | Operetes teātra 10 gadu jubileja | koncerts

Grand Hall


Informējam, ka uz šo pasākumu derīgas biļetes, kas iepriekš iegādātas uz 26.04.2024. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru!

Operetes teātra 10 gadu jubilejas koncerts! Svinību vakars, dzimšanas dienas ballīte-koncerts, kurā ieskicēsim mūsu teātra 10+ gadu pērles un stūrakmeņus un to radošo un jautro dzirksteli, kāda valda Operetes teātrī – dzīvesprieka, asprātības un jaunības garu! Šis nu nepavisam nebūs “iestīvināts” vai ”oficiāls” koncerts, bet tādi jau mūsu Operetes teātrī nemaz nemēdz būt! Šis būs optimistisks, teatralizēts mūzikas, dejas un humora vakars, un lieliski uzlabos jūsu garastāvokli vai pašsajūtu, vairos laimes sajūtu un mazinās stresu!

Piedalīsies Operetes teātra solisti, aktieri, dejotāji, mūziķi un programmā būs skaistākais un spilgtākais no Operetes teātra 10 gadu veikuma.

Šajā vakarā aicinām kopā svinēt: visus mūsu draugus, līdzjutējus un iedvesmas uguntiņas kūrējus un nākotnes vīzijas un attīstības sekmētājus. Mums jau - 10! Un tas ir daudzu, jo daudzu mūsu un jūsu nopelns!

Lai svinam! Lai svinam jubileju kopā! Lai skan! Operetes draugi, nāciet ciemos!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share