Pāriet uz galveno saturu
Wed. 31.01.2024. 13:00

SKOLAS MUZIKĀLIE NOSLĒPUMI ar Daumantu Kalniņu

Grand Hall


Orķestra "Rīga" koncertpiedāvājumu klāstā vienmēr bijusi īpaša loma arī bērnu auditorijai veltītiem koncertiem. Tās ir sarunas par mūziku "Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!", kurās kopā ar orķestri allaž ir atraktīvais dziedātājs Daumants Kalniņš, kurš aizraujoši stāsta par mūziku un katrā koncertā piedāvāto sarunu tēmu. Pandēmijas laiks apturēja iestrādnes par veselu koncertciklu mācību gada garumā, bet šobrīd atgriežamies ar vienu koncertu, lai gūtu atkalsatikšanās prieku un ceram, ka nākamajā sezonā varēsim tikties ar Jums regulārāk!

„Nāc, ieklausies orķestrī RĪGA!” paredzēts jaunāko klašu skolēniem un dod iespēju gūt ne tikai estētiska un muzikāla pārdzīvojuma pieredzi, bet arī papildināt savas zināšanas mūzikā, pilnveidot savu personību un attīstīt emocionālo uztveri. Mūzika spēj atmodināt skolēna fantāziju, aktivizēt iztēli, kā arī sekmēt sintēzes un vispārināšanas spējas. Līdzās orķestra spēlei koncertos skan dažādi solo instrumenti un dziesmas. Uz ekrāna mūzikas skanējumu un stāstu par mūziku papildina atbilstoši attēli.

SKOLAS MUZIKĀLIE NOSLĒPUMI

Orķestris “Rīga”

Koncertu vada un dzied Daumants Kalniņš

Dmitrijs Pudovs (Rīgas cirka skola)

Visbiežāk skolēni par mūziku skolās ko jaunu uzzina vien mūzikas kabinetos. Bet vai zinājāt, ka kaut neliela daļa mūzikas ir atrodama teju ikvienā mācību priekšmetā? Mūsu koncertsarunas laikā Daumants Kalniņš un Orķestris “Rīga” meklēs un atklās, ka matemātika, dabas zinības, sports, zīmēšana, darbmācība un citi mācību priekšmeti var būt (un patiesi ir) arī muzikāli!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share