Pāriet uz galveno saturu
T. 31.01.2024. 13:00

SKOLAS MUZIKĀLIE NOSLĒPUMI ar Daumantu Kalniņu

Lielā zāle


Orķestra "Rīga" koncertpiedāvājumu klāstā vienmēr bijusi īpaša loma arī bērnu auditorijai veltītiem koncertiem. Tās ir sarunas par mūziku "Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!", kurās kopā ar orķestri allaž ir atraktīvais dziedātājs Daumants Kalniņš, kurš aizraujoši stāsta par mūziku un katrā koncertā piedāvāto sarunu tēmu. Pandēmijas laiks apturēja iestrādnes par veselu koncertciklu mācību gada garumā, bet šobrīd atgriežamies ar vienu koncertu, lai gūtu atkalsatikšanās prieku un ceram, ka nākamajā sezonā varēsim tikties ar Jums regulārāk!

„Nāc, ieklausies orķestrī RĪGA!” paredzēts jaunāko klašu skolēniem un dod iespēju gūt ne tikai estētiska un muzikāla pārdzīvojuma pieredzi, bet arī papildināt savas zināšanas mūzikā, pilnveidot savu personību un attīstīt emocionālo uztveri. Mūzika spēj atmodināt skolēna fantāziju, aktivizēt iztēli, kā arī sekmēt sintēzes un vispārināšanas spējas. Līdzās orķestra spēlei koncertos skan dažādi solo instrumenti un dziesmas. Uz ekrāna mūzikas skanējumu un stāstu par mūziku papildina atbilstoši attēli.

SKOLAS MUZIKĀLIE NOSLĒPUMI

Orķestris “Rīga”

Koncertu vada un dzied Daumants Kalniņš

Dmitrijs Pudovs (Rīgas cirka skola)

Visbiežāk skolēni par mūziku skolās ko jaunu uzzina vien mūzikas kabinetos. Bet vai zinājāt, ka kaut neliela daļa mūzikas ir atrodama teju ikvienā mācību priekšmetā? Mūsu koncertsarunas laikā Daumants Kalniņš un Orķestris “Rīga” meklēs un atklās, ka matemātika, dabas zinības, sports, zīmēšana, darbmācība un citi mācību priekšmeti var būt (un patiesi ir) arī muzikāli!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt