Pāriet uz galveno saturu
P. 18.12.2023. 19:00

Riekstkodis | Katalonijas Nacionālais balets

Lielā zāle


Balets “Riekstkodis” ir viens no visbiežāk iestudētajiem un populārākajiem baletiem pasaulē. Slavenā Čaikovska mūzika, dejotāju virtuozitāte, ko izceļ brīnišķīgās dekorācijas un tērpi, šajā Ziemassvētku izrādē saviļņos jebkura vecuma skatītājus.

Klāras un viņas prinča Riekstkoda piedzīvojumi risinās unikālā Venēcijā, kas ir pilna ar šokolādi, saldumiem un kūkām; visīstākā jebkura bērna vai pieaugušā saldāko sapņu piepildīšana. “Riekstkodis” stāsta pamatā ir Ernsta Hofmana oriģinālstāsts, ko adaptējis Aleksandrs Dimā, un uz ko joprojām balstās baleta interpretācija. Satriecošā baleta izrāde ar klasisko repertuāru  – nemirstīgs stāsts, pilns mīlestības, maģijas un ilūziju.

Balets “Riekstkodis” – tā ir brīnišķīga, noslēpumaina, labestības pilna Ziemassvētku pasaka. Šī ir izrāde ģimenei ar maģisku sižetu un spilgtu ainu kaleidoskopu!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt