Pāriet uz galveno saturu
Fri. 08.03.2024. 19:00

Regīnas Devītes monoizrāde/komēdija – Sieviete ar dzeltenām brillēm

Chamber hall


Iemīļotā aktrise Regīna Devīte jaunajā izrādē dāsni dāvā optimisma un enerģijas lādiņus.   Skatītāji tiek  apbalvoti  ar iespēju labi izsmieties un saņemt pozitīvu skatienu uz dzīvi. 

Regīna Devīte ar degsmi, humoru un līdzjūtību attēlo galveno varoni Mariju, kura nokļuvusi neapskaužamā, bet diemžēl visai tipiskā situācijā - viņu ir pametis vīrs.   Neskatoties uz to, ka dzīve jau ir pusmūžā, abiem ir kopīgi izaudzināti bērni, vīrs ir atradis gados jaunu mīļāko un izšķīries no viņas.  Kā tagad dzīvot, kam veltīt sevi,  kā rast laimi un vai tas maz vairs ir iespējams!?   

Izrāde izvēlas parādīt sieviešu daudzpusīgo dabu gan sāpēs, gan mīlestībā.  Galvenās varones attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, skatītāji varēs atpazīt arī paši sevi.  

Vai notiks brīnums un Marijas  dzīve mainīsies? Varbūt galvenais turpināt dzīvot un ticēt, ka pat ja šķiet, ka visam labajam pienākušas beigas, visticamāk nekas vēl nav beidzies…

Izrādes autore ir jaunā dzejniece un dramaturģe Māra Ulme. 

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share