Pāriet uz galveno saturu
Pk. 08.03.2024. 19:00

Regīnas Devītes monoizrāde/komēdija – Sieviete ar dzeltenām brillēm

Kamerzāle


Iemīļotā aktrise Regīna Devīte jaunajā izrādē dāsni dāvā optimisma un enerģijas lādiņus.   Skatītāji tiek  apbalvoti  ar iespēju labi izsmieties un saņemt pozitīvu skatienu uz dzīvi. 

Regīna Devīte ar degsmi, humoru un līdzjūtību attēlo galveno varoni Mariju, kura nokļuvusi neapskaužamā, bet diemžēl visai tipiskā situācijā - viņu ir pametis vīrs.   Neskatoties uz to, ka dzīve jau ir pusmūžā, abiem ir kopīgi izaudzināti bērni, vīrs ir atradis gados jaunu mīļāko un izšķīries no viņas.  Kā tagad dzīvot, kam veltīt sevi,  kā rast laimi un vai tas maz vairs ir iespējams!?   

Izrāde izvēlas parādīt sieviešu daudzpusīgo dabu gan sāpēs, gan mīlestībā.  Galvenās varones attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, skatītāji varēs atpazīt arī paši sevi.  

Vai notiks brīnums un Marijas  dzīve mainīsies? Varbūt galvenais turpināt dzīvot un ticēt, ka pat ja šķiet, ka visam labajam pienākušas beigas, visticamāk nekas vēl nav beidzies…

Izrādes autore ir jaunā dzejniece un dramaturģe Māra Ulme. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt