Pāriet uz galveno saturu
Sat. 23.03.2024. 18:00

PAVASARA SMILŠU KONCERTS

Chamber hall


Smilšu ceļojums pa slavenākajām un mīļākajām pasakām.

Ar viegliem roku pieskārieniem, pazīstamu kompozīciju pavadībā, ekrānā parādīsies slaveni Disneja šedevri - tādi atpazīstami sižeti kā Karalis Lauva, Aladins, Mazā nāriņa un daudzi citi.

Smilšu animācija ir oriģināls žanrs, kas maģijā iegremdē gan mazu skatītāju, gan pieaugušo. Un šis koncerts iesūca visu smilšu šova un pavasara burvību.

Smilšu mākslinieks ODAlI ir no Ukrainas, bet dzīvo un rada Latvijā. Viņas izpildītie smilšu koncerti pulcēja pilnas zāles Latvijā, Lielbritānijā un Ukrainā. Ar saviem šoviem māksliniece piedalījās Ukrainas televīzijas projektos “Dejo ar zvaigzni”, veidoja šovu Pasaules handbola čempionāta noslēgumā Katarā, kā arī bija starptautiskās izstādes un festivāla Baku “From Waste To Art” dalībniece.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share