Pāriet uz galveno saturu
S. 23.03.2024. 18:00

PAVASARA SMILŠU KONCERTS

Kamerzāle


Smilšu ceļojums pa slavenākajām un mīļākajām pasakām.

Ar viegliem roku pieskārieniem, pazīstamu kompozīciju pavadībā, ekrānā parādīsies slaveni Disneja šedevri - tādi atpazīstami sižeti kā Karalis Lauva, Aladins, Mazā nāriņa un daudzi citi.

Smilšu animācija ir oriģināls žanrs, kas maģijā iegremdē gan mazu skatītāju, gan pieaugušo. Un šis koncerts iesūca visu smilšu šova un pavasara burvību.

Smilšu mākslinieks ODAlI ir no Ukrainas, bet dzīvo un rada Latvijā. Viņas izpildītie smilšu koncerti pulcēja pilnas zāles Latvijā, Lielbritānijā un Ukrainā. Ar saviem šoviem māksliniece piedalījās Ukrainas televīzijas projektos “Dejo ar zvaigzni”, veidoja šovu Pasaules handbola čempionāta noslēgumā Katarā, kā arī bija starptautiskās izstādes un festivāla Baku “From Waste To Art” dalībniece.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt