Pāriet uz galveno saturu
Fri. 16.02.2024. 19:00

OTRA PUSE Valentīndienas koncerts | Mīlestība pāri visam

Grand Hall


Latvijas romantiskākā popmūzikas grupa “Otra Puse” ielūdz uz īpašo Valentīndienas koncertu “Mīlestība pāri visam”.

2024.gada 16.februārī grupa “Otra Puse” aicina uz Valentīndienas koncertu Rīgā, VEF kultūras pilī, kur speciāli šai dienai un mīlestības nedēļai tiks sagatavota programma ar grupas mīlas dziesmām , kas vijušās cauri grupas biogrāfijai visu tās pastāvēšanas laiku - 
sākot ar retāk atskaņotiem skaņdarbiem grupas koncertos kā “Dejas sapnī”, “Tev tuvoties”, “Jūtu ceļotājs”, “Kad paliek auksts” un beidzot ar zināmiem hītiem “Es Tev”, “Uzzīmē mani”, “Dievs dod”, “Ieskaties” u.c. Neizpaliks arī viena no visu laiku labākajām mīlestības himnām – grupas “100.debija” dziesma “Man dimantu nav” , kā arī grupas “Otra Puse” neoficiālā himna – dziesma “Vēstules”.

Pirms un pēc koncerta būs iespējams iegādāties grupas labāko dziesmu dubulto albumu “Labākās dziesmas. Notis. Vārdi”, kas sastāv no diviem CD, 32 dziesmām, notīm un vārdiem.

Grupa “Otra Puse” pastāv kopš 1992.gada. Līdz šim ir izdoti pieci albumi (tai skaitā remiksu albums un ziemassvētku albums “Piparkūku sirsniņa”), kā arī labāko grupas dziesmu apkopojums dubultalbumā “Labākās dziesmas. Notis. Vārdi”. Divi no šiem albumiem – “Nakts vai rīts” (2009) un “Uzzīmē mani”(2013) ir ieguvuši Latvijas mūzikas gada balvu kā labākie popmūzikas albumi, kā arī dziesma “Ave pali” duetā ar Aiju Andrejevu ieguvusi pirmo vietu “Muzikālajā bankā” 2011.gadā un dziesma “Uzzīmē mani” duetā ar Antru Stafecku kļuva par otro atzītāko gada dziesmu “Muzikālajā bankā” 2013.gadā. 2022.gadā grupa “Otra Puse” svinēja savu pastāvēšanas 30 gadu jubileju, atzīmējot to ar koncertiem visā Latvijā.

Grupa sastāvs: 
Normunds Pauniņš (vokāls, akustiskā ģitāra)
Ivars Makstnieks (taustiņinstrumenti)
Mārtiņš Linde (bungas)
Jānis Čubars (ģitāras)
Mārtiņš Burkevics (bass)

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share