Pāriet uz galveno saturu
Pk. 16.02.2024. 19:00

OTRA PUSE Valentīndienas koncerts | Mīlestība pāri visam

Lielā zāle


Latvijas romantiskākā popmūzikas grupa “Otra Puse” ielūdz uz īpašo Valentīndienas koncertu “Mīlestība pāri visam”.

2024.gada 16.februārī grupa “Otra Puse” aicina uz Valentīndienas koncertu Rīgā, VEF kultūras pilī, kur speciāli šai dienai un mīlestības nedēļai tiks sagatavota programma ar grupas mīlas dziesmām , kas vijušās cauri grupas biogrāfijai visu tās pastāvēšanas laiku - 
sākot ar retāk atskaņotiem skaņdarbiem grupas koncertos kā “Dejas sapnī”, “Tev tuvoties”, “Jūtu ceļotājs”, “Kad paliek auksts” un beidzot ar zināmiem hītiem “Es Tev”, “Uzzīmē mani”, “Dievs dod”, “Ieskaties” u.c. Neizpaliks arī viena no visu laiku labākajām mīlestības himnām – grupas “100.debija” dziesma “Man dimantu nav” , kā arī grupas “Otra Puse” neoficiālā himna – dziesma “Vēstules”.

Pirms un pēc koncerta būs iespējams iegādāties grupas labāko dziesmu dubulto albumu “Labākās dziesmas. Notis. Vārdi”, kas sastāv no diviem CD, 32 dziesmām, notīm un vārdiem.

Grupa “Otra Puse” pastāv kopš 1992.gada. Līdz šim ir izdoti pieci albumi (tai skaitā remiksu albums un ziemassvētku albums “Piparkūku sirsniņa”), kā arī labāko grupas dziesmu apkopojums dubultalbumā “Labākās dziesmas. Notis. Vārdi”. Divi no šiem albumiem – “Nakts vai rīts” (2009) un “Uzzīmē mani”(2013) ir ieguvuši Latvijas mūzikas gada balvu kā labākie popmūzikas albumi, kā arī dziesma “Ave pali” duetā ar Aiju Andrejevu ieguvusi pirmo vietu “Muzikālajā bankā” 2011.gadā un dziesma “Uzzīmē mani” duetā ar Antru Stafecku kļuva par otro atzītāko gada dziesmu “Muzikālajā bankā” 2013.gadā. 2022.gadā grupa “Otra Puse” svinēja savu pastāvēšanas 30 gadu jubileju, atzīmējot to ar koncertiem visā Latvijā.

Grupa sastāvs: 
Normunds Pauniņš (vokāls, akustiskā ģitāra)
Ivars Makstnieks (taustiņinstrumenti)
Mārtiņš Linde (bungas)
Jānis Čubars (ģitāras)
Mārtiņš Burkevics (bass)

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt