Pāriet uz galveno saturu
Thu. 28.12.2023. 19:00

Operetes Jaungada koncerti | La Belle Epoque

Grand Hall


Dzirkstoši daudzveidīgā svētku sajūtu pasaule, dzīvesprieka caurvīta muzikālu noskaņu palete Operetes teātra Jaungada koncertos.

Koncertā piedalīsies solisti:
operdīva Sonora Vaice (soprāns)
Anta Jankovska (soprāns/Itālija)
Patrīcija Kozlovska (soprāns/Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkne)
Guntars Runģis (tenors)
Nauris Indzeris (baritons)
Rinalds Rozenlauks (oboja/NMV Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas audzēknis)

dejotāji: Egija Abaroviča un Reinis Rešetins

Operetes teātra simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā

koncertu vadīs Agija Ozoliņa-Kozlovska

Lai cik paradoksāli tas arī neizklausītos, daudziem no mums tieši decembris ir gada gaišākais laiks, kad daba, šķiet, iegrimusi dziļā miegā. Gan Ziemassvētku laiks un jēga, gan tuvojošā Jaungada gaidas tad piešķir mūsu domām plašāku trajektoriju un apgaismības vertikāli. Mūzika visos laikos ir bijusi lieliskākais psihoterapeits un smalkjūtīgākais dvēseles pavadonis. “La Belle Epoque” jeb brīnišķīgais laikmets, krāšņuma laikmets – tas ir laiks, kad vislabāk dzīvojas, laiks, kurā gribas būt, - tā ir mūzika, un tas ir mūzikas laiks. Un mūzika ir tepat, un tajā – mēs visi būsim kopā Operetes teātra Jaungada koncertos! Baudīsim un svinēsim!

Šī brīnišķīgi krāsaini daudzveidīgā programma gan iedvesmos un ielīksmos, gan mierinās un dziedēs. Koncertā skanēs skaistākā operešu un opermūzika, neapolitāņu dziesmas un kinomūzika. 

koncerta mākslinieciskā vadītāja - Agija Ozoliņa-Kozlovska
horeogrāfi - Egija Abaroviča un Reinis Rešetins
kostīmu māksliniece - Vita Radziņa
scenogrāfe - multimediju māksliniece Ineta Sipunova

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share