Pāriet uz galveno saturu
C. 28.12.2023. 19:00

Operetes Jaungada koncerti | La Belle Epoque

Lielā zāle


Dzirkstoši daudzveidīgā svētku sajūtu pasaule, dzīvesprieka caurvīta muzikālu noskaņu palete Operetes teātra Jaungada koncertos.

Koncertā piedalīsies solisti:
operdīva Sonora Vaice (soprāns)
Anta Jankovska (soprāns/Itālija)
Patrīcija Kozlovska (soprāns/Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkne)
Guntars Runģis (tenors)
Nauris Indzeris (baritons)
Rinalds Rozenlauks (oboja/NMV Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas audzēknis)

dejotāji: Egija Abaroviča un Reinis Rešetins

Operetes teātra simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā

koncertu vadīs Agija Ozoliņa-Kozlovska

Lai cik paradoksāli tas arī neizklausītos, daudziem no mums tieši decembris ir gada gaišākais laiks, kad daba, šķiet, iegrimusi dziļā miegā. Gan Ziemassvētku laiks un jēga, gan tuvojošā Jaungada gaidas tad piešķir mūsu domām plašāku trajektoriju un apgaismības vertikāli. Mūzika visos laikos ir bijusi lieliskākais psihoterapeits un smalkjūtīgākais dvēseles pavadonis. “La Belle Epoque” jeb brīnišķīgais laikmets, krāšņuma laikmets – tas ir laiks, kad vislabāk dzīvojas, laiks, kurā gribas būt, - tā ir mūzika, un tas ir mūzikas laiks. Un mūzika ir tepat, un tajā – mēs visi būsim kopā Operetes teātra Jaungada koncertos! Baudīsim un svinēsim!

Šī brīnišķīgi krāsaini daudzveidīgā programma gan iedvesmos un ielīksmos, gan mierinās un dziedēs. Koncertā skanēs skaistākā operešu un opermūzika, neapolitāņu dziesmas un kinomūzika. 

koncerta mākslinieciskā vadītāja - Agija Ozoliņa-Kozlovska
horeogrāfi - Egija Abaroviča un Reinis Rešetins
kostīmu māksliniece - Vita Radziņa
scenogrāfe - multimediju māksliniece Ineta Sipunova

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt