Pāriet uz galveno saturu
Mon. 20.11.2023. 17:00

MŪZIKLS | MŪZIKAS SKAŅAS

Grand Hall


Muzikālā teātra aktieris, režisors un vokālais pedagogs Edgars Kramiņš ikvienu interesentu, kam tuvs mūzikla žanrs, aicina uz Riharda Rodžersa un Oskara Hammeršteina pasaules slavenā mūzikla visai ģimenei „Mūzikas skaņas” uzvedumu, kas ir talsinieces Baibas Bites diplomdarbs un dziedātājas Aijas Smiltēnas 70 gadu jubilejas izrāde.

Viņš uzskata, ka “populārais mūzikls “Mūzikas skaņas” ir paraugs, kas mums visiem vajadzīgs bērnībā, lai saprastu, ko nozīmē pieaugušiem stāties pretī pasaulei pat tad, kad esam nobijušies.” Izrāde ir atgādinājums par bijušā Rīgas operetes teātra devumu Latvijas kultūras dzīvē, kas ne tikai emocionāli iepriecinās, bet arī saliedēs dažādas paaudzes uz skatuves un zālē.

Izrādē piedalās: Baiba Bite, Aija Smiltēna, Andris Vilkasts, Diāna Ieviņa – Sutugova, Oskars Morozovs, baleta studija „Grande”, Vokālās akadēmijas studisti un Latvijas Nacionālās operas mūziķi. Diriģents Normunds Vaicis. Scenārija autors, režisors un scenogrāfs Edgars Kramiņš.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share