Pāriet uz galveno saturu
P. 20.11.2023. 17:00

MŪZIKLS | MŪZIKAS SKAŅAS

Lielā zāle


Muzikālā teātra aktieris, režisors un vokālais pedagogs Edgars Kramiņš ikvienu interesentu, kam tuvs mūzikla žanrs, aicina uz Riharda Rodžersa un Oskara Hammeršteina pasaules slavenā mūzikla visai ģimenei „Mūzikas skaņas” uzvedumu, kas ir talsinieces Baibas Bites diplomdarbs un dziedātājas Aijas Smiltēnas 70 gadu jubilejas izrāde.

Viņš uzskata, ka “populārais mūzikls “Mūzikas skaņas” ir paraugs, kas mums visiem vajadzīgs bērnībā, lai saprastu, ko nozīmē pieaugušiem stāties pretī pasaulei pat tad, kad esam nobijušies.” Izrāde ir atgādinājums par bijušā Rīgas operetes teātra devumu Latvijas kultūras dzīvē, kas ne tikai emocionāli iepriecinās, bet arī saliedēs dažādas paaudzes uz skatuves un zālē.

Izrādē piedalās: Baiba Bite, Aija Smiltēna, Andris Vilkasts, Diāna Ieviņa – Sutugova, Oskars Morozovs, baleta studija „Grande”, Vokālās akadēmijas studisti un Latvijas Nacionālās operas mūziķi. Diriģents Normunds Vaicis. Scenārija autors, režisors un scenogrāfs Edgars Kramiņš.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt