Pāriet uz galveno saturu
ATCELTS
T. 13.03.2024. 19:00

MUZIKĀLA IZRĀDE | LEDUS SIRDS

Lielā zāle


Informējam, ka biļešu tirdzniecība uz šo pasākumu uz laiku ir apturēta.

Pasaulē veiksmīgāko animācijas filmu “Ledus sirds” un “Ledus sirds 2” iemīļotie skaņdarbi izskan uz Eiropas skatuvēm!

Šajā iespaidīgajā jaunajā izrādes iestudējumā ir apvienota elpu aizraujoša cirka akrobātika, un tas aizved skatītājus kopā ar māsām Elzu un Annu un viņu draugiem brīnumainā ceļojumā pa maģisko pasaku valstību, brīnišķīgā veidā vēstot par mīlestības, draudzības un drosmes nozīmi dzīvē.

Lieliskas dziesmas, iedvesmojoša solistu, daiļslidotāju un Kubas Nacionālā cirka (Circo Nacional  de Cuba) akrobātu komanda un iespaidīgs LED skatuves noformējums!

Patiesu saviļņojumu dāvās Elzas izpildītais absolūtais vakara hits “Let it go!”. Izrādē sprēgās deju un akrobātikas salūts, un Elza ar savām burvju spējām pārvērtīs skatuvi un milzīgo LED ekrānu ledus un piesātināti zilu kristālu jūrā! Par jautrību gādās sniega vīrs Olafs, sapņojot par sauli un pludmali dziesmā “In Summer”, un Kristofa un viņa mīļā ziemeļbrieža Svena duets dziesmā “Reindeer Are Better Than People”!

Dodies ceļojumā pa sapņainām ainavām dziļos, sniegotos ziemas mežos tālu ziemeļos!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt