Pāriet uz galveno saturu
Sv. 27.10.2024. 19:00

Komēdija par mīlestību, laulību un citām nepatikšanām | BANKETS

Lielā zāle


Glaunā Parīzes restorānā uz vakariņām ielūgti dažādu profesiju un sociālo slāņu cilvēki. Neveiksmīgs rakstnieks, kurš nav pārdevis nevienu romānu, augstprātīga salonu lauvene, pazīstama rakstniece, veiksmīgs biznesmenis,  naiva aktrisīte un nelaimīgs gleznotājs. Kas gan varētu vienot šos cilvēkus?

Par pārsteigumu sev, viesi noskaidro, ka viņi visi ir bijušie dzīvesbiedri, kuru laulības ir šķirtas. Un tagad viņus visus vienā telpā ir ieslēdzis noslēpumains leļļu dīdītājs. Katram laulībā sakrājušās neatrisinātās pretrunas izraujas laukā, rada emociju vētru, kas pilna sarkasma, mīlestības, baiļu, cerību un seksuālās pievilkšanās. Izrādās, ka ne viss ir pagātnē. Emocijas uzplaukst ar jaunu spēku, pakļaujot tajām arī izrādes varoņus.

Nila Saimona izteiksmīgums un humors ir ideāli piemērots mūsdienu reālijām. Jautājumi, kurus uzdod lugas varoņi, ir pazīstami ikvienam, kurš kaut reizi ir bijis laulībā vai attiecībās. Šīs izrādes panākumus daudzu gadu garumā apliecina publikas sajūsminātās ovācijas daudzās pasaules valstīs.

Producents: Igors Levins

Režisors: Boriss Bogdanovs

LOMĀS

  • Gabriela   –  Jūlija Jefimenko
  • Klods   – Mihails Rjabovs
  • Alberts   – Boriss Bogdanovs
  • Marieta   – Olga Olijņika/ Taisija Lucenko
  • Ivona   – Veronika Moroza
  • Andre   – Aleksejs Avramenko/ Konstantīns Cikins

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt