Pāriet uz galveno saturu
C. 06.04.2023. 19:00

Komēdija | LAIMĪGĀ DIENA

Lielā zāle


Komēdija "Laimīgā diena" sākas ar to, ka līgavainis pazūd kāzu priekšvakarā. Pēc tradicionālās vecpuišu ballītes viņš uz zvaniem neatbild. Līgava negrasās sēdēt dīkā. Viņa sāk meklēšanu no... viņa bijušās sievas dzīvokļa. Humors, mūzika, dejas – tas viss ir šajā liriskajā komēdijā.

N.B. Izrāde notiks ukraiņu valodā

Personāži pilnīgi atšķirīgi viens no otra, katrs ar savu raksturu, bet tajā pašā laikā neticami aizkustinoši un smieklīgi. Viņi stāstīs romantisku stāstu par mīlestību, draudzību un, protams, pieskarsies mūžīgajai tēmai – vīrieša un sievietes attiecībām.

Lomas atveidos populārie ukraiņu aktieri Katerina Kuzņecova, Ļubava Grešnova un Mihails Pšeņičnijs. Katrs no viņiem ir spēlējis vairāk nekā 50 lomas (tostarp daudzas galvenās lomas) filmās un televīzijas seriālos. Pēc izrādes aktieri ar prieku komunicē ar skatītājiem. Ja vēlaties, varat ar viņiem nofotografēties un saņemt autogrāfu.

Ļubava Grešnova, Katerina Kuzņecova, Mihailo Pšeņičnijs. Jauni, skaisti, talantīgi, populāri aktieri, seriālu zvaigznes. Lieli honorāri, pārtikusi dzīve Maskavā. Bet sākoties karam, viņi nolēma pamest Krieviju, atstājot komfortablu dzīvi, bet no izrādēm gūtos ienākumus ziedot labdarības fondiem, kas palīdz bēgļiem.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt