Pāriet uz galveno saturu
Mon. 08.04.2024. 19:00

Jāņa Paukštello 50 skatuves darba gadu jubilejas koncertprogramma ES DODU ROKU

Grand Hall


Jāņa Paukštello 50 skatuves darba gadu jubilejas koncertprogramma «Es dodu roku».

Šajā pavasarī iemīļotais aktieris Jānis Paukštello svin 50 skatuves darba gadu jubileju. Atzīmējot šo jubileju, mākslinieks sarūpējis īpašu koncertprogrammu «Es dodu roku», ar kuru viņš plānojis apceļot arī Latvijas koncertzāles. Koncertos, kuros piedalīsies gan pats jubilārs, gan viesmākslinieki – dziedātāja Ineta Rudzīte, aktieri Ērika Eglija-Grāvele, Madara Botmane, Artis Robežnieks  un Gundars Grasbergs, izskanēs visu laiku populārākās Jāņa un savulaik arī kopā ar Hariju Spanovski izpildītās dziesmas, savukārt vairāku dziesmu izpildījumā piedalīsies Jāņa dēls Jānis juniors.  Par muzikālo noformējumu koncertos rūpēsies instrumentālais ansamblis «AR Maestro» Anatolija Livčas vadībā.

Neraugoties uz to, ka sabiedrībā izplatās ziņas par Jāņa Paukštello veselības stāvokli un atceltajiem koncertiem un izrādēm, šī pasākuma organizators ir apliecinājis, ka ar mākslinieku viss ir labi un jubilejas koncerti notiks! Uz tikšanos!

Koncertā piedalās:

Jānis Paukštello
Jānis Paukštello (juniors)
Ineta Rudzīte
Ērika Eglija
Gundars Grasbergs
Madara Botmane
Artis Robežnieks

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share