Pāriet uz galveno saturu
P. 08.04.2024. 19:00

Jāņa Paukštello 50 skatuves darba gadu jubilejas koncertprogramma ES DODU ROKU

Lielā zāle


Jāņa Paukštello 50 skatuves darba gadu jubilejas koncertprogramma «Es dodu roku».

Šajā pavasarī iemīļotais aktieris Jānis Paukštello svin 50 skatuves darba gadu jubileju. Atzīmējot šo jubileju, mākslinieks sarūpējis īpašu koncertprogrammu «Es dodu roku», ar kuru viņš plānojis apceļot arī Latvijas koncertzāles. Koncertos, kuros piedalīsies gan pats jubilārs, gan viesmākslinieki – dziedātāja Ineta Rudzīte, aktieri Ērika Eglija-Grāvele, Madara Botmane, Artis Robežnieks  un Gundars Grasbergs, izskanēs visu laiku populārākās Jāņa un savulaik arī kopā ar Hariju Spanovski izpildītās dziesmas, savukārt vairāku dziesmu izpildījumā piedalīsies Jāņa dēls Jānis juniors.  Par muzikālo noformējumu koncertos rūpēsies instrumentālais ansamblis «AR Maestro» Anatolija Livčas vadībā.

Neraugoties uz to, ka sabiedrībā izplatās ziņas par Jāņa Paukštello veselības stāvokli un atceltajiem koncertiem un izrādēm, šī pasākuma organizators ir apliecinājis, ka ar mākslinieku viss ir labi un jubilejas koncerti notiks! Uz tikšanos!

Koncertā piedalās:

Jānis Paukštello
Jānis Paukštello (juniors)
Ineta Rudzīte
Ērika Eglija
Gundars Grasbergs
Madara Botmane
Artis Robežnieks

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt