Pāriet uz galveno saturu
Tue. 23.01.2024. 9:00 - Sun. 10.03.2024. 20:00

Izstāde | ILZE PREISA |DIMENSIJAS. NOTVERT NETVERAMO

Exhibition hall

Izstādes nosaukumā iekļauts tās koncepts. Daudzos šīs izstādes darbos attēlots abstrakts objekts vai fraktālis, kura uzdevums ir parādīt redzamās un neredzamās dimensijas. Ar mākslinieciskiem paņēmieniem notvert netveramo. Tas ir aicinājums skatītājam uz brīdi atslēgties no ikdienas un kopā ļauties filozofiskām pārdomām.

Izstādē māksliniece vēlas parādīt arī jaunāko mākslas virzienu-darbus, kuri radīti, izmantojot 3D. Tā bija mākslinieces vēlme iziet ārpus plaknes, iegūstot vēl vienu dimensiju. Tie ir skulpturāli, apjomīgi darbi, kuru mērķis ir uzrunāt ar savu formu un krāsu.

Izstādē iekļautas gleznas, litogrāfijas, kā arī materiāli, kas ļauj skatītājam pabūt darbu radīšanas procesā, kas parādīts skicēs.

N.B. Ieeja izstāde BEZ MAKSAS!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share