Pāriet uz galveno saturu
O. 23.01.2024. 9:00 - Sv. 10.03.2024. 20:00

Izstāde | ILZE PREISA |DIMENSIJAS. NOTVERT NETVERAMO

Izstāžu zāle

Izstādes nosaukumā iekļauts tās koncepts. Daudzos šīs izstādes darbos attēlots abstrakts objekts vai fraktālis, kura uzdevums ir parādīt redzamās un neredzamās dimensijas. Ar mākslinieciskiem paņēmieniem notvert netveramo. Tas ir aicinājums skatītājam uz brīdi atslēgties no ikdienas un kopā ļauties filozofiskām pārdomām.

Izstādē māksliniece vēlas parādīt arī jaunāko mākslas virzienu-darbus, kuri radīti, izmantojot 3D. Tā bija mākslinieces vēlme iziet ārpus plaknes, iegūstot vēl vienu dimensiju. Tie ir skulpturāli, apjomīgi darbi, kuru mērķis ir uzrunāt ar savu formu un krāsu.

Izstādē iekļautas gleznas, litogrāfijas, kā arī materiāli, kas ļauj skatītājam pabūt darbu radīšanas procesā, kas parādīts skicēs.

N.B. Ieeja izstāde BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt