Pāriet uz galveno saturu
Pk. 13.01.2023. 19:00

IZRĀDE | MEISTARS UN MARGARITA

Lielā zāle


Informējam, ka izrādes “Sniega valsis”, kas bija ieplānota 13.janvārī,  vietā notiks izrāde “Meistars un Margarita”.

Visas biļetes, kas nopirktas uz izrādi, ir derīgas un nav nepieciešams mainīt.

Tiem biļešu īpašniekiem, kuri nepiekrīt izrādes maiņai, ir iespēja apmainīt savas biļetes pret biļetēm uz PRIME ORCHESTRA SIMFO SHOW Ziemassvētku koncertu 14.decembrī VEF Kultūras pilī. 
 

Pieteikties biļešu maiņai var rakstot uz  e-pastu starconcertlv@gmail.com"Meistara un Margaritas” autoram Mihailam Bulgakovam ir izdevies radīt stāstu par mīlestību, kas spēj pārvarēt jebkādus šķēršļus.


“Meistars un Margarita” nav tikai mīlas stāsts, darbam ir daudz dziļāka jēga: cilvēka spēja vadīt savu likteni, draudzība un nodevība, augstāko spēku iejaukšanās un Dieva iejaukšanās laimes un patiesības meklējumos. Visas šīs sižeta līnijas meistarīgi atklātas slavenā literatūras darba mūsdienīgā interpretācijā.


Skatītājiem ir unikāla iespēja iegrimt uz skatuves notiekošajā un pašiem izbaudīt plašu emociju spektru. Par to parūpējušies talantīgi un pieredzējuši aktieri, kuri paši tic, ka patiesa mīlestība ir stiprāka par nāvi.
 

Vairāk informācijas: https://www.starconcert.lv/

Organizē: STARconcert, SIA

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt