Pāriet uz galveno saturu
Fri. 21.04.2023. 19:00

ITALIAN OPERA FEST

Grand Hall


Koncerts veltīts vienas no slavenākajām un ievērojamākajām 20. gadsimta operdīvām - Marijas Kallas 100.gadu jubilejai. Unikālā balss, iespaidīgā bel canto tehnika un izcils dramatisks talants padarīja Mariju Kallasu par pasaules operas skatuves lielāko zvaigzni, dēvētu par "Dievieti" (La Divina). 


Koncerta programmas pirmajā daļā tiek iekļauti fragmenti no itāļu komponistu operām: Džakomo Pučīni  “Bohēma”, “Bezdelīga” un “Madama Butterfly”, Gaetāno Doniceti “Mīlas dzēriens” un “Linda di Šamunī”, kā arī no Vinčenco Belīni “Norma”,  Verdi “Traviata”, Pučīni “Toska” operām, kurās slavenās dziedātājas lomu interpretācija arī mūsdienās tiek uzskatīta par vienu no labākajām. Otrajā daļā skanēs vieglāka žanra mūzika: ārijas un duēti no Kalmana, Lehāra un Štrausa operetēm, itāļu un spāņu dziesmas. 

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share