Pāriet uz galveno saturu
Pk. 21.04.2023. 19:00

ITALIAN OPERA FEST

Lielā zāle


Koncerts veltīts vienas no slavenākajām un ievērojamākajām 20. gadsimta operdīvām - Marijas Kallas 100.gadu jubilejai. Unikālā balss, iespaidīgā bel canto tehnika un izcils dramatisks talants padarīja Mariju Kallasu par pasaules operas skatuves lielāko zvaigzni, dēvētu par "Dievieti" (La Divina). 


Koncerta programmas pirmajā daļā tiek iekļauti fragmenti no itāļu komponistu operām: Džakomo Pučīni  “Bohēma”, “Bezdelīga” un “Madama Butterfly”, Gaetāno Doniceti “Mīlas dzēriens” un “Linda di Šamunī”, kā arī no Vinčenco Belīni “Norma”,  Verdi “Traviata”, Pučīni “Toska” operām, kurās slavenās dziedātājas lomu interpretācija arī mūsdienās tiek uzskatīta par vienu no labākajām. Otrajā daļā skanēs vieglāka žanra mūzika: ārijas un duēti no Kalmana, Lehāra un Štrausa operetēm, itāļu un spāņu dziesmas. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt