Pāriet uz galveno saturu
Thu. 09.05.2024. 12:00

INTEGRATĪVĀS MĀKSLAS FESTIVĀLS | NĀC LĪDZĀS!

Grand Hall

Aicinām skatītājus uz Integratīvo mākslas festivālu Nāc līdzās!

        Integratīvais mākslas festivāls Nāc līdzās! ir kultūras pasākums, kura dalībnieki ir  bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, kā arī pieaugušie cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem. Festivāls Nāc līdzās! sevi pierādījis kā stabilu un vajadzīgu ilglaicīgu kultūras vērtību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Festivāla dalībnieki ir  gan no speciālajām internātpamatskolām, kuru audzēkņu vidū ir arī sociālo aprūpes centru bērni, gan no dienas centriem pieaugušajiem, gan individuālie dalībnieki ar īpašām vajadzībām. Dalībnieku vecuma diapozons ļoti plašs – sākot no pirmsskolas vecuma bērniem līdz pieaugušiem cilvēkiem.  

       Lai dalībnieki nokļūtu uz festivāla Lielkoncerta skatuves VEF Kultūras pilī, pirmajā kārtā tiek veikta dalībnieku priekšnesumu atlase. Žūrija priekšnesumus izvērtēja video formātā.. Atlasīti 40 labākie priekšnesumi Lielkoncertam VEF Kultūras pilī 9. maijā plkst. 12.00.

     Pēc dalībnieku uzstāšanās visus festivāla jaunos māksliniekus un skatītājus priecēs īpašai viesis. Un šogad tas būs visiem pazīstamais solists Juris Kaukulis.

 Koncertu ar līdzfinansējumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share