Pāriet uz galveno saturu
ATCELTS
Mon. 01.04.2024. 19:30

HOKEJA PAVASARIS FANIEM

Grand Hall


Informējam, ka pasākums HOKEJA PAVASARIS FANIEM tiek ATCELTS! Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru!

“HOKEJA PAVASARIS FANIEM” ir iespēja faniem sanākt vienkopus un iesildīties pirms čempionāta un iecerēts kā retrospektīvi muzikāls kopā būšanas pasākums. 

Ņemot vērā mūsu izlases spožo sniegumu pagājušajā PČ, mēs atskatīsimies uz 30 gadu ceļu kuru kopā gājām līdz bronzas medaļām. Ar devīzi “EJAM PĒC ZELTA” esam aicinājuši dalībai pasākumā ar hokeju saistītas personības, hokejistus, žurnālistus un hokeja komentētājus.

Par muzikālo daļu rūpēsies Normunds Jakušonoks, Kaspars Tīmanis, dīdžejs Armands Leja u.c. atskaņojot faniem zināmākās hokeja himnas.

Pasākumā piedalīsies dažādu paaudžu izlases hokejisti, kuri izspēlēs publikai izlases kreklus ar autogrāfiem. Izspēle būs organizēta īstā hokeja manierē. Atmiņas un emocijas uz skatuves līdzdalīs pēdējo 30 gadu zināmākie hokeja komentētāji un žurnālisti. Pasākumā piedalīsies Gunārs Jākobsons un Anatolijs Kreipāns. Būs arī pārsteiguma viesi.

Humora dzirksti ienesīs pasākuma vadītājs, lieliskais Valmieres teātra aktieris Imants Strads.

Protams, sadziedāsim, atskatīsimies uz spožākajiem izlases sasniegumiem un kurioziem.

Aicinām visus kam hokejs sirdī uz tikšanos VEF kultūras pilī 1. aprīlī plkst. 19:30!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share