Pāriet uz galveno saturu
Fri. 06.10.2023. 19:00

HAMELEONI SVIN RĪGĀ

Grand Hall


“HAMELEONI SVIN” ar 25 gadu jubilejas koncertiem un izdod jaunu albumu!

Viena no populārākajām 90to gadu grupām HAMELEONI, šogad atzīmē savu 25 gadu jubileju! Lai iepriecinātu savus klausītajus un mūzikas cienītājus, ar krāšņiem koncertiem HAMELEONI svinēs Jelgavā un Rīgā. 
Nāciet ciemos un izbaudiet vasaras romantiskākos vakarus visām paaudzēm ar Hameleonu jaunākajām dziesmām, populārākajiem hitiem, dāvanām un pārsteigumiem. Koncertā tiks prezentēts grupas jaunākais albums “Dāvana”, kurā tiks iekļautas dziesmas, kas ierakstītas pēdējo 12 gadu laikā, kā arī pilnīgi jaunas. Būs dāvanas un pārsteigumi!!! Tiekamies 19.augustā Jelgavā un 6.oktobrī Rīgā.

Īpašs bonuss visiem 19.augusta grupas Hameleoni koncerta apmeklētājiem Jelgavā – pērkot biļeti uz koncertu, būs iespēja no 22:00 līdz 3:00 bez maksas apmeklēt svinību turpinajumu - Nakts Superballi “TOREIZ UN TAGAD”, kurā ar autentisku 90to gadu deju mūziku jūs priecēs DJ Agris Semēvics, jaunākos un populārākos deju hitus spēlēs DJ un producents, HER Top 40 raidījuma vadītājs Roberts Lejasmeijers, bet kā īpašais nakts viesis ar saviem populārakajiem grāvējiem uzstāsies “trakais purva āzis” Roberts Gobziņš!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share