Pāriet uz galveno saturu
Pk. 06.10.2023. 19:00

HAMELEONI SVIN RĪGĀ

Lielā zāle


“HAMELEONI SVIN” ar 25 gadu jubilejas koncertiem un izdod jaunu albumu!

Viena no populārākajām 90to gadu grupām HAMELEONI, šogad atzīmē savu 25 gadu jubileju! Lai iepriecinātu savus klausītajus un mūzikas cienītājus, ar krāšņiem koncertiem HAMELEONI svinēs Jelgavā un Rīgā. 
Nāciet ciemos un izbaudiet vasaras romantiskākos vakarus visām paaudzēm ar Hameleonu jaunākajām dziesmām, populārākajiem hitiem, dāvanām un pārsteigumiem. Koncertā tiks prezentēts grupas jaunākais albums “Dāvana”, kurā tiks iekļautas dziesmas, kas ierakstītas pēdējo 12 gadu laikā, kā arī pilnīgi jaunas. Būs dāvanas un pārsteigumi!!! Tiekamies 19.augustā Jelgavā un 6.oktobrī Rīgā.

Īpašs bonuss visiem 19.augusta grupas Hameleoni koncerta apmeklētājiem Jelgavā – pērkot biļeti uz koncertu, būs iespēja no 22:00 līdz 3:00 bez maksas apmeklēt svinību turpinajumu - Nakts Superballi “TOREIZ UN TAGAD”, kurā ar autentisku 90to gadu deju mūziku jūs priecēs DJ Agris Semēvics, jaunākos un populārākos deju hitus spēlēs DJ un producents, HER Top 40 raidījuma vadītājs Roberts Lejasmeijers, bet kā īpašais nakts viesis ar saviem populārakajiem grāvējiem uzstāsies “trakais purva āzis” Roberts Gobziņš!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt