Pāriet uz galveno saturu
IZPĀRDOTS
Thu. 04.05.2023. 15:00

GRUPAS “TAUTUMEITAS” KONCERTS “SKREJCEĻŠ BRĪVĪBAI”

Grand Hall

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā aicinām apmeklēt etno-pop mūzikas grupas “Tautumeitas” koncertu, kurā dziedātājas uzstāsies ar “Zelta Mikrofonā” godalgotā albuma “Skrejceļš” programmu, kas papildināta ar īpaši 4. maija svinībām atbilstošām dziesmām.

Albums “Skrejceļš” veidots kopā ar jau ilglaicīgo grupas mūzikas producentu Reini Sējānu, zviedru producentu Povelu Olsonu (strādājis ar grupu “Prāta Vētra”) un Arni Račinski. Albumā apkopotas 14 dziesmas, ieskaitot tādus singlus kā  “Muoseņa”, “Guli guli”, “Panama” un “Mežā”. Grupas dalībniece Asnate Rancāne stāsta, ka šī albuma materiāls esot kā vēstnesis brīvībai un iedvesmai: “Jauni mūzikas stili, žanru savienojumi un neparastas etno mūzikas pērles satiekas šajā albumā un veido to sajūtu, kas rodas, lidmašīnas dzinējiem ieslēdzoties uz skrejceļa.”

N.B. Ieeja pasākumā ar BEZMAKSAS IELŪGUMIEM, kas būs pieejami SIA "Biļešu paradīze" kasēs un internetā no 20.04.2023. plkst. 10.00.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share