Pāriet uz galveno saturu
Tue. 23.05.2023. 19:00

Grupas ALBALUNA koncerts (Portugāle)

Grand Hall


Portugāļu grupa Albaluna ir viens no tiem retajiem muzikālajiem projektiem, kuru nebūtu vienkārši kategorizēt zem kāda konkrēta mūzikas žanra. Albaluna ir kas vairāk kā pasaulīgas mūzikas grupa, tā ir muzikāla sintēze, kurā saklausāma Vidusjūras kultūru ietekme, kas jau pēc būtības iezīmē tradicionālo mūziku tās kodolā.

Šī izsmalcinātā skaņas palete līdz šim brīdim ir priecējusi klausītājus visapkārt pasaulei. Šeit, dažādu kultūru muzikālais krāšņums, laicīgums un nācijas saplūst ar progresīvo rokmūziku, veidojot intriģējošu un unikālu vienību. 

Reiz jautāts, kā grupa paši sevi raksturotu, tie atbildēja, ka iesākumā ar debijas albumu bija skaidri saprotams, ka viņu studijas albums būs atrodams uz Eiropas folkmūzikas plauktiņa, taču gadiem ejot un grupas sastāvam mainoties, tā saplūda daudzu citu kultūru sintēzē un pieņēma dažādus komponēšanas un izpildīšanas veidus. Jau 2016. gadā pasaules mūzikas koncepcija kļuva daudz skaidrāka un apvienības muzikālajā stilā galveno lomu ieņēma Vidusjūras mūzika, kas sevī ietver tradicionālo turku, viduslaiku Ibērijas, ebreju, arābu un Balkānu mūziku.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share