Pāriet uz galveno saturu
O. 23.05.2023. 19:00

Grupas ALBALUNA koncerts (Portugāle)

Lielā zāle


Portugāļu grupa Albaluna ir viens no tiem retajiem muzikālajiem projektiem, kuru nebūtu vienkārši kategorizēt zem kāda konkrēta mūzikas žanra. Albaluna ir kas vairāk kā pasaulīgas mūzikas grupa, tā ir muzikāla sintēze, kurā saklausāma Vidusjūras kultūru ietekme, kas jau pēc būtības iezīmē tradicionālo mūziku tās kodolā.

Šī izsmalcinātā skaņas palete līdz šim brīdim ir priecējusi klausītājus visapkārt pasaulei. Šeit, dažādu kultūru muzikālais krāšņums, laicīgums un nācijas saplūst ar progresīvo rokmūziku, veidojot intriģējošu un unikālu vienību. 

Reiz jautāts, kā grupa paši sevi raksturotu, tie atbildēja, ka iesākumā ar debijas albumu bija skaidri saprotams, ka viņu studijas albums būs atrodams uz Eiropas folkmūzikas plauktiņa, taču gadiem ejot un grupas sastāvam mainoties, tā saplūda daudzu citu kultūru sintēzē un pieņēma dažādus komponēšanas un izpildīšanas veidus. Jau 2016. gadā pasaules mūzikas koncepcija kļuva daudz skaidrāka un apvienības muzikālajā stilā galveno lomu ieņēma Vidusjūras mūzika, kas sevī ietver tradicionālo turku, viduslaiku Ibērijas, ebreju, arābu un Balkānu mūziku.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt