Pāriet uz galveno saturu
Tue. 26.09.2023. 9:00 - Mon. 20.11.2023. 20:00

Fotokluba RĪGA izstāde | KOPĀ BŪT. KOPĀ JUST.

Lobby

No 26. septembra līdz pat 20. novembrim VEF Kultūras pils Vestibila abos stāvos apskatāmā fotokluba RĪGA izstāde "KOPĀ BŪT. KOPĀ JUST. 2023.gada Dziesmu un Deju svētki atskaņās"!  

Izstāde ir veidota kā foto reportāža, kurā atspoguļoti spilgtākie svētku notikumi. Fotogrāfi kā neatņemamu svētku tradīciju sastāvdaļu tvēruši dalībnieku gājienu, nozīmīgāko koncertu un ģenerālmēģinājumu norises, tautas lietišķās mākslas izstādi, cilvēku noskaņas brīvbrīžos un izteiksmīgākos portretus, kuros atspoguļotas dažādas paaudzes un tautības. Fotoklubam RĪGA ir izveidojusies tradīcija veidot izstādi par notikušajiem Dziesmu un deju svētkiem. Šoreiz autori vēlējās atskatīties uz Dziesmu un deju svētkiem neilgi pēc to norises un sekoja sauklim KOPĀ BŪT. KOPĀ JUST. Izstādi veido 16 autoru darbi, un dažiem autoriem šī bija pirmā pieredze, fotografējot vērienīgos 2023. gada Dziesmu un deju svētkus, kas sniedza milzīgu emocionālo piepildījumu.

N.B. Izstāde BEZ MAKSAS apskatāma katru dienu no plkst. 09.00 līdz plkst. 20.00!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share