Pāriet uz galveno saturu
O. 26.09.2023. 9:00 - P. 20.11.2023. 20:00

Fotokluba RĪGA izstāde | KOPĀ BŪT. KOPĀ JUST.

Vestibils

No 26. septembra līdz pat 20. novembrim VEF Kultūras pils Vestibila abos stāvos apskatāmā fotokluba RĪGA izstāde "KOPĀ BŪT. KOPĀ JUST. 2023.gada Dziesmu un Deju svētki atskaņās"!  

Izstāde ir veidota kā foto reportāža, kurā atspoguļoti spilgtākie svētku notikumi. Fotogrāfi kā neatņemamu svētku tradīciju sastāvdaļu tvēruši dalībnieku gājienu, nozīmīgāko koncertu un ģenerālmēģinājumu norises, tautas lietišķās mākslas izstādi, cilvēku noskaņas brīvbrīžos un izteiksmīgākos portretus, kuros atspoguļotas dažādas paaudzes un tautības. Fotoklubam RĪGA ir izveidojusies tradīcija veidot izstādi par notikušajiem Dziesmu un deju svētkiem. Šoreiz autori vēlējās atskatīties uz Dziesmu un deju svētkiem neilgi pēc to norises un sekoja sauklim KOPĀ BŪT. KOPĀ JUST. Izstādi veido 16 autoru darbi, un dažiem autoriem šī bija pirmā pieredze, fotografējot vērienīgos 2023. gada Dziesmu un deju svētkus, kas sniedza milzīgu emocionālo piepildījumu.

N.B. Izstāde BEZ MAKSAS apskatāma katru dienu no plkst. 09.00 līdz plkst. 20.00!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt