Pāriet uz galveno saturu
Mon. 27.11.2023. 20:00

Ērika Ķiģeļa dziesmu grupas ”Rudens vēju muzikants” koncerts

Grand Hall


Ērika Ķiģeļa dziesmu grupa Rudens vēju muzikants tika dibināta 2022. gadā ar mērķi apkopot, iemūžinot un šīs dziesmas popularizējot tālāk publikai arī koncertos.

Grupā “Rudens vēju muzikants”  ir apvienojušies vienādi Ērika Ķiģeļa mūziku izprotošie: Diāna Lube (vokāls), Gundars Lintiņš (bungas), Guntars Mucenieks (taustiņi, vokāls), Andris Akermanis (bass, ģitāra, vokāls), Rinalds Herings (vokāls) un Fēlikss Ķiģelis (vokāls, ģitāra), lai līdz klausītāju sirdīm aizspēlētu visu laiku labākās melodijas, kurām vārdus no galvas zina kā liels tā mazs klausītājs.

"Šis  gads (2023) ir bijis ražīgs – vairāki koncerti Latvijā kā arī ierakstīts un izdots grupas pirmais albums “Rudens vēju muzikants dziesmu izlase 1”. Nākošgad plānojam ierakstīt grupas otro albumu ar mūzikas ciklu “Kurzemei saules ceļš” un 2025. gadā grupas trešo albumu “Rudens vēju muzikants dziesmu izlase 2”.  Ieraksti un koncerti būs jaudīgi un dziesmu skanējums būs autentisks, maksimāli pietuvinot dziesmu oriģinālajam skanējumam, muzikāli bagātīgs un garšīgs – tāds, kāds tas reiz bija Ērika  zelta laiku “Līvos”. Katru gadu plānojam noslēgt ar lielkoncertu un šogad sāksim ar VEF Kultūras pili- 27. novembrī plkst. 20.00. Šai koncertā mums pievienosies divi viesi: Mārtiņš Vilsons un leģendārais exLīvs Modris Šterns."

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share