Pāriet uz galveno saturu
P. 27.11.2023. 20:00

Ērika Ķiģeļa dziesmu grupas ”Rudens vēju muzikants” koncerts

Lielā zāle


Ērika Ķiģeļa dziesmu grupa Rudens vēju muzikants tika dibināta 2022. gadā ar mērķi apkopot, iemūžinot un šīs dziesmas popularizējot tālāk publikai arī koncertos.

Grupā “Rudens vēju muzikants”  ir apvienojušies vienādi Ērika Ķiģeļa mūziku izprotošie: Diāna Lube (vokāls), Gundars Lintiņš (bungas), Guntars Mucenieks (taustiņi, vokāls), Andris Akermanis (bass, ģitāra, vokāls), Rinalds Herings (vokāls) un Fēlikss Ķiģelis (vokāls, ģitāra), lai līdz klausītāju sirdīm aizspēlētu visu laiku labākās melodijas, kurām vārdus no galvas zina kā liels tā mazs klausītājs.

"Šis  gads (2023) ir bijis ražīgs – vairāki koncerti Latvijā kā arī ierakstīts un izdots grupas pirmais albums “Rudens vēju muzikants dziesmu izlase 1”. Nākošgad plānojam ierakstīt grupas otro albumu ar mūzikas ciklu “Kurzemei saules ceļš” un 2025. gadā grupas trešo albumu “Rudens vēju muzikants dziesmu izlase 2”.  Ieraksti un koncerti būs jaudīgi un dziesmu skanējums būs autentisks, maksimāli pietuvinot dziesmu oriģinālajam skanējumam, muzikāli bagātīgs un garšīgs – tāds, kāds tas reiz bija Ērika  zelta laiku “Līvos”. Katru gadu plānojam noslēgt ar lielkoncertu un šogad sāksim ar VEF Kultūras pili- 27. novembrī plkst. 20.00. Šai koncertā mums pievienosies divi viesi: Mārtiņš Vilsons un leģendārais exLīvs Modris Šterns."

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt