Pāriet uz galveno saturu
Mon. 25.11.2024. 19:00

Džeza grupa “The World Famous Glenn Miller Orchestra” diriģenta Vila Saldena vadībā

Grand Hall


Džeza grupa “The World Famous Glenn Miller Orchestra” diriģenta Vila Saldena vadībā ar jaunu programmu!

Glena Millera orķestra repertuārā ir izcilu bigbenda laikmeta komponistu lugas - leģendārā džeza laikmets pagājušā gadsimta 30-50 gados. Vils Saldens, slavens mūziķis un izpildītājs no Nīderlandes, džezu iemīlēja jau sen un uz visiem laikiem, un viņam izdevās sapulcināt izcilus mūziķus no dažādām valstīm, tikpat iemīlējušos un aizrautīgus pret džezu. Vils un viņa mūziķi cenšas iedzīvināt Millera maģisko formulu: "Katram solistam un mūzikas aranžētājam jātiecas radīt pilnīgi jaunu un nevainojamu skanējuma stilu, kas atpazīstams jau no pirmajām notīm."

Saskaņā ar leģendu, Glena Millera orķestra unikālākais un noteikti atpazīstamākais skanējums dzima pilnīgi nejauši. Koncerta laikā trompetists savainojis lūpu, un mūziķis ar klarneti bija spiests uzņemties galveno lomu.Tā radās Glena Millera spēles stils - stils, kas klausītājiem sniedz neaizmirstamu svētku sajūtu un saskarsmi ar mūzikas brīnumu!

Likumsakarīgi, ka koncerta kulminācija būs slavenākā darba - “Mēnessgaismas serenādes” no filmas “Saules ielejas serenāde” atskaņojums, kas skatītāju iegremdē Glena Millera laikmeta neticamajā atmosfērā.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share