Pāriet uz galveno saturu
Sun. 21.01.2024. 16:00

Deju studijas RITMS koncerts MIRKLIS LAIKĀ

Grand Hall


Laikam un paaudzēm mainoties deju studija RITMS ir vienmēr dzīvojusi vienā elpā un ritmā ar laika tendencēm, ir bijusi un vēl joprojām ir mūsdienīga un radoša vieta, kur satiekas jaunieši, profesionāli dejotāji un horeogrāfi, radot augsvērtīgus dejas mākslas priekšnesumus. Studijā dejotprasmi profesionālu pasniedzēju un horeogrāfu vadībā apgūst bērni un jaunieši vecumā no 3-20 gadiem. Studijas pamatvirziems ir laikmetīgā un mūsdienu deja. RITMA studijas dejotāji ir aktīvi koncertējoši jaunieši, kuri regulāri piedalās dažādos dejas konkursos, festivālos, dejas performancēs un citos dejas notikumos.

2024. gads RITMAM būs īpašs - deju studija atzīmēs savu 55. dzimšanas dienu! Visu gadu norisināsies dažādi jubilejai veltīti pasākumi, bet savu svinību gadu dejotāji iesāks tieši 21. janvārīar RITMA lielo ziemas deju koncertu MIRKLIS LAIKĀ.

Koncertā piedalīsies: deju studijas RITMS vecāko un vidējo grupu dejotāji.
Horeogrāfijas veidojuši: Dmitrijs Gaitjukevičs, Olga Spridzāne, Elīna Gaitjukeviča,
Gundega Ozolinkeviča, Kristina Tumakova, Andris Bukalovskis un paši dejotāji.
Deju studijas RITMS mākslinieciskā vadītāja: Elīna Gaitjukeviča

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share