Pāriet uz galveno saturu
Sv. 21.01.2024. 16:00

Deju studijas RITMS koncerts MIRKLIS LAIKĀ

Lielā zāle


Laikam un paaudzēm mainoties deju studija RITMS ir vienmēr dzīvojusi vienā elpā un ritmā ar laika tendencēm, ir bijusi un vēl joprojām ir mūsdienīga un radoša vieta, kur satiekas jaunieši, profesionāli dejotāji un horeogrāfi, radot augsvērtīgus dejas mākslas priekšnesumus. Studijā dejotprasmi profesionālu pasniedzēju un horeogrāfu vadībā apgūst bērni un jaunieši vecumā no 3-20 gadiem. Studijas pamatvirziems ir laikmetīgā un mūsdienu deja. RITMA studijas dejotāji ir aktīvi koncertējoši jaunieši, kuri regulāri piedalās dažādos dejas konkursos, festivālos, dejas performancēs un citos dejas notikumos.

2024. gads RITMAM būs īpašs - deju studija atzīmēs savu 55. dzimšanas dienu! Visu gadu norisināsies dažādi jubilejai veltīti pasākumi, bet savu svinību gadu dejotāji iesāks tieši 21. janvārīar RITMA lielo ziemas deju koncertu MIRKLIS LAIKĀ.

Koncertā piedalīsies: deju studijas RITMS vecāko un vidējo grupu dejotāji.
Horeogrāfijas veidojuši: Dmitrijs Gaitjukevičs, Olga Spridzāne, Elīna Gaitjukeviča,
Gundega Ozolinkeviča, Kristina Tumakova, Andris Bukalovskis un paši dejotāji.
Deju studijas RITMS mākslinieciskā vadītāja: Elīna Gaitjukeviča

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt